شماره 114
 
 

شماره 119
 
 
 

شماره 123
 
 
     

 
 

شماره 117
 

 

 
 
آرامش و امنیت در جامعه ، مهربانی و محبت در روابط اجتماعی، همبستگی و مشارکت در سطح اجتماع، صبر و استقامت در مقابل مشکلات و امیدواری وشادابی در زندگی و... همگی از برکات وجود فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه هستند.
بی شک ترویج این فرهنگ ارزشمند وظیفه آحاد جامعه بوده و هر کس به اندازه توان و بضاعت خود بایستی در این حرکت فرهنگی مشارکت و در اهداء امید و نشاط به اقشار مختلف این مردم خوب و قدرشناس سهیم باشند.

● انتشارات شاهد اما، می خواهد در این حرکت نیکو با استفاده از استعداد های توانمند جامعه، اعم از نویسندگان خوش قلم، عکاسان، طراحان و تصویرگران خوش ذوق و دیگر هنرمندان شایسته کشور طرحی نو در اندازد و با زبان روز و متناسب با رده سنی مخاطبین شامل جوانان، نوجوانان و کودکان میهن اسلامی ناگفته هایی زیبا را در جهت رفع نیازهای فرهنگی به آنها منتقل نماید. پس دست همکاری به سوی شما دراز می کند.

● انتشارات شاهد همواره منتظر تلفن، نامه و یا حضور شما خوانندگان عزیز مجلات می باشد و سعی دارد خود را با سلیقه ها و نظرات شما عزیزان وفق دهد. هر یک از شما می توانید با اشتراک مجله، عضویت در گروه خبرنگاران افتخاری و ارسال مطلب، عکس و... مجله خودتان را پربارتر نمائید.
تهران – خیابان طالقانی –خیابان ملک الشعرای بهار پلاک 3 تلفن: 88823584